Promed NFZ
Luxmed
ul. Nawojowska 3
    Nowy Sącz
18 547 49 29
ul. Broniewskiego 3
    Nowy Sącz
18 449 16 92

Kardiolog

Nasze usługi

 

Kardiologia

Kardiolog specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń układu sercowo-naczyniowego, w tym serca, aorty i naczyń krwionośnych.

Z jakimi dolegliwościami udać się do kardiologa?

Lekarz kardiolog diagnozuje i leczy m. in.: kołatanie serca, odczuwanie duszności, uczucie ścisku w klatce piersiowej, zawroty i bóle głowy, bóle promieniujące od serca do kończyn, skłonność do zasłabnięć i omdleń, częste uczucie zimna, obrzęki na kostkach, rękach czy twarzy

W ramach Pracowni nieinwazyjnej diagnostyki kardiologicznej wykonujemy:

 1. EKG

  EKG (elektrokardiografia) to nieinwazyjne badanie wykorzystywane w celu diagnozowania chorób mięśnia sercowego na podstawie jego czynności bioelektrycznej.

 2. ECHO serca

  Badanie Echem serca określa się nieinwazyjną metodę, która pozwala ocenić budowę anatomiczną serca, pracę jego zastawek, a także kurczliwość mięśnia sercowego.

 3. Holter EKG

  EKG metodą Holtera polega na ciągłej 24-godzinnej rejestracji zapisu EKG. Badanie pozwala na ocenę zmian dynamicznych serca oraz patologii, które ujawniają się jedynie w określonych warunkach.

 4. Holter ciśnieniowy.

  Holter ciśnieniowy jest badaniem wykorzystywanym w diagnostyce chorób serca. Polega na automatycznym rejestrowaniu ciśnienia tętniczego krwi przez 24 godziny.

Powrót

Nasi lekarze:

 

Współpraca